Full line construction
Extruder

ساخت خط کامل اکسترودر

Manufacturer of
cooling tower parts

تولید کننده انواع قطعات برجهای خنک کننده

Molds for
plastic extruder

قالبهای اکسترودر پلاستیک

Extrusion
profiles

پروفیل های اکسترودری

قطره گیر BRTAP 160

BRTAP 160 پروفیلی است برای نصب افقی در یک جریان هوای عمودی که به وسیله دستگاه اکسترودر ساخته می شود و از مواد درجه یک و با کیفیت p.p که با تالک تقویت شده و p.v.c مقاوم در برابر نور خورشید و مواد شیمیایی ساخته می شود .
قطره گیر  BRTAP 160

این پروفیل در موقعیت هایی استفاده می شود که سرعت باد بین 0 تا 4 متر بر ثانیه باشد که در این شرایط فاصله استاندارد بین تیغه ها 33 تا 38 میلیمتر می باشد .
در جاهائیکه نرخ آب موجود در هوا بیشتر است به منظور جلوگیری از فرار ریز قطرات ثانویه می توان از دو ردیف قطره گیر که در فواصل بسیار نزدیک بهم نصب شده اند ، استفاده کرد .
این قطره گیر یکی از پر مصرف ترین قطره گیر ها در برجهای خنک کننده می باشد و دارای ارتفاع 160 میلیمتر بوده و به طولهای متفاوتی قابل تولید می باشد. ضخامت هر تیغه آن 1.6 میلیمتر می باشد که این باعث افزایش دوام آن خواهد بود .قطره گیری تا 0.002 درصد آب در چرخش را انجام می دهد و از جنسهای مختلفی نظیر pp -pvc-pvdfو … تولید می شود. تیغه ها بکمک فاصله اندازه ها (spacer) از یکدیگر جدا شده .فاصله اندازها در این نوع قطره گیر معمولا 33یا 38 میلیمتری می باشند .افت فشار پایین در مسیر عبور هوا از مزایای این قطره گیر ها می باشد. مسیر ناودانی شکل سه خم این نوع قطره گیر مانع از پاشش قطرات آب به بیرون از دستگاه می شود و ضمنا باعث کندانس بخشی از رطوبت موجود در هوا به داخل برج نیز خواهد بود.
قطره گیر  BRTAP 160

قطره گیر  BRTAP 160 - برنزکار


مزایای اساسی قطره گیرBRTAP 160 عبارتند از :
• جداسازی بسیار بالا و موثر
• افت فشار پایین
• عدم تغییر فرم در دماهای بالا
• انعطاف پذیری در ابعاد تولید مطابق با درخواست خریدار
• طول عمر بسیار بالا
• مقاوم در برابر نور خورشید و مواد شیمیایی
• عدم مسدود کردن جریان هوا به دلیل گرفتن رسوب