Full line construction
Extruder

ساخت خط کامل اکسترودر

Manufacturer of
cooling tower parts

تولید کننده انواع قطعات برجهای خنک کننده

Molds for
plastic extruder

قالبهای اکسترودر پلاستیک

Extrusion
profiles

پروفیل های اکسترودری

پکینگ فیلم

در محیط هایی که میزان آلودگی کم است ،از پکینگ های فیلم استفاده می شود. در پکینگ های فیلم، قطرات آب بر روی ورقهای پکینگ تشکیل یک لایه یا فیلم آب می دهند. هوایی که لابلای فضای پکینگ عبور می کند باعث تبخیر سطحی لایه رویی فیلم آب شده و لایه رویی آب با گرفتن انرژی و گرمای نهان تبخیر از لایه زیرین تبخیر شده و منجر به خنک شدن آب می گردد. بنابراین در شرایطی که سختی آب بالا باشد و یا فضای محیط اطراف آلوده باشد این نوع پکینگ به سرعت دچار گرفتگی و افت شدید راندمان می گردد. این پکینگ ها معمولا برای کاربردهای آبهای تمیز استفاده می شوند . کوچکی چشمه های عبور آب و هوا سبب رسیدن به بالاترین راندمان انتقال حرارت و جرم خواهد بود. استفاده از این نوع پکینگ ها در سیکلهای آب کثیف نظیر صنایع فولاد و ریخته گری ، رب سازی، تولید روغن نباتی (آبهای چرب) و بطور کلی آبهای دارای سختی بالا توصیه نمی شود چرا که در آغاز کار برج ، راندمان مطلوبی از برج را خواهید دید ولی بسرعت راندمان برج در اثر گرفتگی چشمه های عبور آب و هوا کاهش خواهد یافت و تعویض پکینگ اجتناب ناپذیرخواهد بود .

ا- پکینگ لانه زنبوری

پکینگ لانه زنبوری

این پکینگ ها یکی از پرمصرف ترین پکینگ ها در صنایع مختلف می باشند. برنزکار امکان تولید این نوع پکینگ ها را در ضخامتهای مختلف از 300 تا 1000 میکرون و در طول نامحدود و از جنسهای مختلف پلیمری PP-PE-PVC- ABS- PS دارا می باشد. بهترین فاصله جهت ساپورت های نگهدارنده این نوع پکینگ 600 میلیمتر و با پهنای 50میلیمتر پیشنهاد می شود . بر حسب جنس تولیدی ، تحمل شرایط دمایی در این نوع پکینگ ها نیز متفاوت می باشد مثلا در صورت استفاده از جنس PP در تولید این پکینگ ها , تحمل دمایی 75 درجه سانتی گراد و در صورت استفاده ازجنس PVC این مقدار 55 درجه سانتی گراد در حالت پیوسته می باشد. این نوع پکینگ در گام های 12، 16 ، 19 و 27 mm تولید می شود .
مشخصات فنی :
( m^2 / m^3 ) سطح انتقال حرارت عمق شیار (mm) ردیف
240 12 1
200 16 2
150 19 3
125 27 4
کاربرد ها :
• انواع برج های خنک کننده با جریان متقاطع و موازی.
• اسکرابرها
• شوینده های گاز
• ازت زدایی
• رطوبت زن ها


2- پکینگ شانه تخم مرغی

پکینگ شانه تخم مرغی

برنزکار امکان تولید این نوع پکینگ ها را در ضخامتهای مختلف از 300 تا 1000 میکرون و در طول نامحدود و از جنسهای مختلف پلیمری PP-PE-PVC- ABS- PS دارا می باشد. بهترین فاصله جهت ساپورت های نگهدارنده این نوع پکینگ 600 میلیمتر و با پهنای 50میلیمتر پیشنهاد می شود . بر حسب جنس تولیدی ، تحمل شرایط دمایی در این نوع پکینگ ها نیز متفاوت می باشد مثلا در صورت استفاده از جنس PP در تولید این پکینگ ها , تحمل دمایی 75 درجه سانتی گراد و در صورت استفاده ازجنس PVC این مقدار 55 درجه سانتی گراد در حالت پیوسته می باشد. این نوع پکینگ در گام های 19 و 27 mm تولید می شود .
( m^2 / m^3 ) سطح انتقال حرارت عمق شیار (mm) ردیف
170 19 1
140 27 2

کاربرد ها :
• انواع برج های خنک کننده با جریان متقاطع.


پکینگ فیلم | پکینگ لانه زنبوری | پکینگ شانه تخم مرغی | برنزکار